-
-
-

Doradcy

 

Zaufaj profesjonalistom.

Licencjonowani pośrednicy w obrocie nieruchomościami do twojej dyspozycji!

Maciej Machowski

Maciej Machowski

LICENCJONOWANY

(nr. licencji: 24840)

pośrednik w obrocie nieruchomościami

zobacz oferty

maciej.machowski@kredi.pl

tel.: +48 660 799 529

Michał  Machowski

Michał Machowski

LICENCJONOWANY

(nr. licencji: 24875)

pośrednik w obrocie nieruchomościami

Prezes zarządu

michal.machowski@kredi.pl

tel.: +48 696 440 447

Andrzej Bober

Andrzej Bober

pośrednik w obrocie nieruchomościami

zobacz oferty

andrzej.bober@kredi.pl

tel.: +48 510 723 866

Franciszek Kaszowski

Franciszek Kaszowski

pośrednik w obrocie nieruchomościami

zobacz oferty

franciszek.kaszowski@kredi.pl

tel.: 604607373

Arkadiusz Więzowski

Arkadiusz Więzowski

LICENCJONOWANY

(nr. licencji: 24868)

pośrednik w obrocie nieruchomościami

zobacz oferty

arkadiusz.wiezowski@kredi.pl

tel.: +48 511 027 037

Adrian Derdziński

Adrian Derdziński

pośrednik w obrocie nieruchomościami

zobacz oferty

adrian.derdzinski@kredi.pl

tel.: 510723869

adrianderdzinski@gmail.com

Daria Chudzińska

Daria Chudzińska

LICENCJONOWANY

(nr. licencji: 24839)

pośrednik w obrocie nieruchomościami

zobacz oferty

daria.chudzinska@kredi.pl

tel.: +48 696 675 291

Robert Gibaszek

Robert Gibaszek

doradca ds. nieruchomości

zobacz oferty

robert.gibaszek@kredi.pl

tel.: +48 507 411 112

Sylwia Cieloch

Sylwia Cieloch

doradca ds. nieruchomości

zobacz oferty

sylwia.cieloch@kredi.pl

tel.: +48 739 265 328

Piotr  Gołuchowski

Piotr Gołuchowski

doradca ds. nieruchomości

zobacz oferty

piotr.goluchowski@kredi.pl

tel.: +48 884 396 515

Katarzyna Janczewska

Katarzyna Janczewska

doradca ds. nieruchomości

zobacz oferty

katarzyna.janczewska@kredi.pl

tel.: +48 730 050 200